Web Danışmanlık
Hizmetleri
Web Tasarım, Web Geliştirme ve Arama Motoru Optimizasyonu gibi farklı hizmetler sunmak için deneyimli ve uzman ekibiyle sizlerin hizmetindedir.
  • Öncelikle firmaları çok iyi analiz eder, beklentilerini, ulaşmak istedikleri hedefi algılayıp harekete geçer.
  • Alınan izlenimleri ve düşünceleri müşterisi ile paylaşır. Tüm kreatif yaratıcılık yeteneklerini ve birikimlerini web tasarım hizmet süreci boyunca planlanan projelere aktarır.
  • Genel Konsept Tasarımı ve Alt Sayfa Duruşlarının Belirlenmesi, Kod Geliştirme, Kod Yapısı ile Tasarımın Uyumlulaştırılması, Veri Girişi, Testler, Yayına Geçiş, Eksiklik veya Hatalara Karşı Sorumluluk aşamaları geçilir.
  • Diğer taraftan web tasarım işleminin yapılması sadece projenin ilk ayağıdır. Web sitesinin yapılması yeterli değildir. Yaşatılması ve Yayılması gibi en az web tasarımının yapılması kadar önemli iki unsur daha vardır.
  • Yeni nesil web standartlarıyla arama motoru optimizasyonu baz alınarak geliştirilen arayüzleri, ihtiyaca yönelik şekillendirilebilen modüler yazılım altyapımızla birleştirip; esnek, yönetilebilir ve güçlü projelere imza atıyoruz.
  • Yeniliklere anında adapte olan yazılım ekibiyle size özgü çözümler ve teknik destek sağlıyoruz.
  • Bir e-ticaret veya sanal market sitesinin sağlamlık ve işlevsellikten sonra en önemli tarafı web tasarımıdır. Zira estetik görselliği ve profesyonelliği ile de güven vermek bir e-ticaret sitesinin temel taşıdır.
Web Tasarım Ekibimiz Size Nasıl Yardımcı Olabilir?

Tırtıl Medya ekibi olarak değişen ve gelişen teknoloji ile sitenizi doğru grafikler ile kullanıcı dostu hızlı, arama motorlarına uygun bir site haline getiriyoruz.

85+
Mutlu Müşteri
48+
Proje
SEO

Arama Motoru Optimizasyonu

Yaptığımız web tasarım çalışmalarında SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) ile ilgili teknik konulara dikkat ediyoruz.
Arama

SEO

Alanında profesyonel SEO ekibimiz tarafından oluşturulan web tasarımları ile arama motorlarında kısa sürede fark yaratırsınız.
Tasarım

Kullanıcı Dostu Site

Çalışmalarımızı yürütürken web sitesine bir kullanıcı gözü ile bakmaya çalışıyoruz ve çalışmalarımızı bu kritere göre yapıyoruz.
Grafik Tasarım

Kaliteli Resimler

Grafik tasarım ile animasyonlu görsellerin ahenkli uyumunu sağlayan, içerik ile de verilmek istenen mesajın ve bilgilerin estetik ve teknik mükemmelliğini sağlayan işler çıkarmaktadır.
Tasarım

En Yeni Teknoloji

Tırtıl Medya olarak web tasarım sektöründe tüm teknolojik yenilikleri takip ediyoruz.
Teslim Süresi

Hızlı Teslimat

Standartlar dahilinde Kurumsal Web Tasarım çalışması yaklaşık 1 hafta içerisinde tamamlanabilmektedir.
Bize telefon numaranızı iletin..
Hemen Sizi Arayalım


İnanılmaz Projelerimizin Keyfini Çıkarın

Müşterilerimiz için bazı çalışmalarımızı ve vaka çalışmalarımızı görüntüleyin. Mevcut stratejilerinizi oluşturarak veya yeni ağlarda hesaplar oluşturarak bu stratejiyi sağlamaya çalışacağız. Hesaplara sahip olmanız ve ağ sahipleriyle bir ilişkinizin olması bizim için önemlidir.